kim JESTEŚMY

Agata Szczepaniak – pomysłodawca i dyrektor projektu

Jestem absolwentka Geografii Turyzmu i Hotelarstwa na Uniwersytecie Łódzkim oraz studiów podyplomowych z zakresu Public Relations na Uniwersytecie Warszawskim. Od roku prowadzę własną agencję eventowo-marketingową Melagrana. Posiadam ponad 10-cio letnie doświadczenie w kreowaniu i realizacji wydarzeń targowych w Łodzi i w Warszawie dla różnych gałęzi gospodarki. Szczególnie bliska jest mi tematyka żywności i produktów ekologicznych – i to dla tej branży z sukcesem tworzyłam i organizowałam dwie największe imprezy w Polsce: targi NATURA FOOD i beECO w Łodzi (do 2017 roku) oraz targi BIOEXPO Warsaw (2019, 2020) – nazywanych polskim Biofachem. Te projekty całkowicie zmieniły moje życie i wzmocniły zainteresowanie ekologią. Śmiało mogę powiedzieć, że moja praca to moja pasja. Połączyła zamiłowanie do ekologicznego stylu życia, dała możliwości wykorzystania wiedzy z zakresu organizacji wydarzeń oraz kreowania wizerunku.

Alessio Santini – pomysłodawca

Zawsze zmierzam w kierunku optymalizacji, rozwoju i ciagłego poszukiwania nowych, ekscytujących wyzwań. Projekt Bio Green Future jest jednym z najbardziej ekscytujących i obiecujących pomysłu jakie wprowadzam w życie. Dziękuję Agacie – mojej partnerce za wprowadzenie mnie w ten wyjątkowy i niepowtarzalny EKO świata.

Krystyna Radkowska – ambasador

Z wykształcenia prawnik, z zamiłowania i praktyki – animatorka życia społecznego. Założycielka i prezes Fundacji Zwalcz Nudę. Organizatorka wielu wydarzeń i kampanii społecznych, jak Narodowy Dzień Sportu i Warszawskie Dni Rodzinne, które co roku gromadzą tysiące Polaków. Prezes Polskiej Izby Żywności Ekologicznej. Organizatorka największego forum branżowego: Polskiego Forum Żywności Ekologicznej.

Ekologia jest ważnym zagadnienie nie tylko w jej pracy, ale też kluczowym elementem w życiu prywatnym.

33

lata doświadczenia

250

eventów – targi, konferencje

10000

zadowolonych wystawców

1000000

odwiedzających z całego kraju