Drodzy przyszli Wystawcy i Partnerzy!

Mam ogromną przyjemność ogłosić, że targi BIO GREEN FUTURE właśnie wystartowały z rekrutacją wystawców i partnerów. Zapraszam Państwa do udziału w tym wielkim, unikatowym wydarzeniu na skalę międzynarodową, czyli Międzynarodowy Targach Ekologicznego i Zrównoważonego Stylu Życia, które swoją premierę będą miały w Krakowie (EXPO Kraków) w dniach 20-22 maja 2022 r.

Targi BIO GREEN FUTURE będą miały charakter B2C i głównym ich celem jest jak najszersza promocja ekologicznej żywności, ekologicznych i naturalnych kosmetyków i środków czystości, opakowań i produktów zero waste oraz zielonej energii, pojazdów elektrycznych, domów nowej generacji, slow fashion, bioholiday, zdrowia fizycznego i psychicznego. Dzięki BIO GREEN FUTURE wzrośnie popyt na Wasze produkty i usługi.

Targi BIO GREEN FUTURE to wydarzenie, podczas którego po raz pierwszy światło dzienne ujrzy idea połączenia dwóch elementów ZDROWEGO ODŻYWANIA (wewnętrzne i zewnętrzne) i CZYSTEJ PLANETY. Ponieważ tylko jeśli wszyscy się zaangażujemy i tylko dzięki współistnieniu tych dwóch składników, poprawimy jakość naszego życia i zostawimy Ziemię w dobrym stanie dla przyszłych pokoleń.

BIO GREEN FUTURE zainteresuje wszystkich, którym bliska jest ochrona środowiska i życie w poszanowaniu środowiska naturalnego. Wydarzenie organizowane jest z myślą o zaangażowaniu całych rodzin. Każdy znajdzie coś dla siebie. W programie będą również zajęcia edukacyjne dla dzieci.

Jakie wyjątkowe benefity proponujemy dla wszystkich Wystawców i Partnerów BIO GREEN FUTURE?

  • staniesz się częścią wyjątkowego i jedynego w swoim rodzaju projektu w Polsce, który będzie miał szeroką kampanię medialną, dzięki czemu Twoja marka i produkty staną się rozpoznawalne
  • zaprezentujesz i sprzedasz swoje produkty tysiącom konsumentów – szacujemy obecność około 20 000 odwiedzających
  • zyskasz Twoich przyszłych stałych klientów, rzeczników Twojej marki
  • nawiążesz cenne kontakty
  • zbudujesz wizerunek marki odpowiedzialnej społecznie
  • zadbasz o ochronę środowiska naturalnego naszej planety dla kolejnych pokoleń
  • wesprzesz edukację najmłodszych

BIO GREEN FUTURE tu trzeba być!

Zapraszam

Agata Szczepaniak